naše obec

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
historie obce
kontakty
kde nás najdete
zastupitelstvo
úřední hodiny
úřední e-deska
dokumenty
zajímavosti
kultura
praktický lékař
fotogalerie
SDH Uhřice
registr oznámení
napište nám
autor stránek

Mikroregion Morkovsko
 

fotogalerie - Budování v naší obci v roce 2008


Budování v naší obci v roce 2008

Když se ohlédneme zpět téměř uplynulým rokem 2008 , můžeme zhodnotit práci našeho obecního zastupitelstva a všech, kteří se snaží ,aby naše vesnička vzkvétala a abychom se zde cítili dobře. A co vše se v naší obci v průběhu roku vybudovalo ? Projděme spolu přehled budování a úprav v Uhřicích :

duben - oprava veřejného osvětlení v hodnotě 12 000,- Kč

květen - budování tanečního parketu v prostorách školního dvora v hodnotě 78 000,- Kč , hlavně z důvodu letošních oslav 120 výročí založení SDH . Původně byl parket pouze betonový . Nyní je ze zámkové dlažby a jeho plocha je daleko větší. Spolu s tanečním parketem byly vybudované nové chodníky v celém areálu školního dvora.

květen - vybudování nového chodníku od obchodu v celé ulici k nádraží v hodnotě 368 000,- Kč .

červenec - srpen - oprava sociálního zařízení , výměna oken a izolace budovy školy ze strany školního dvora ( klempířské a zednické práce ) v hodnotě 190 000,- Kč . Dále pomoc při přípravě oslav v hodnotě 18 000,- Kč a spoluúčast na oslavách 120 výročí založení SDH v Uhřicích .

srpen - oprava kapličky na " Božích mukách " a vybudování nového Floriánka - patrona hasičů na hasičské zbrojnici včetně osvětlení. Práce v hodnotě 12 000,- Kč .

V tomto roce naše obec přispěla složce Sboru dobrovolných hasičů v Uhřicích částkou 70 000,- Kč. Z toho přímo od obce Uhřice to byla částka 26 000,- a po žádosti našeho starosty přispěl Zlínský kraj částkou 44 000,- Kč . 
Na podzim tohoto roku se začlo s budováním sportovního hřiště v prostorách za dětským hřištěm. Práce na budování stále ještě probíhají .Nyní je ve fázi pokládání umělého trávníku a posledních úprav. Dále ještě zbývá dokončit oplocení a terénní úpravy. Celková částka za práce na novém hřišti je plánovaná na cca 770 000,- Kč. 

A ještě poslední předvánoční úpravy osvětlení obecního vánočního stromku na točně .


 

úřední e-deska

nové fotografie

Vítání občánků

3. ročník turnaje
v nohejbale trojic

Tradiční setkání Uhřic

Dětský den

Hasičský výlet

Stavění máje
Stavění máje
Čarodějnice
Čarodějnice
Chození s medvědem
Chození s medvědem
Maškarní ples 2009
Maškarní ples
Hasičský výlet 2009
Hasičský výlet 2009
Stavění máje 2009
Stavění  máje  2009
Pálení čarodějnic
Pálení  čarodějnic
masopust
masopust